Egyiptom Magyarország Kézilabda, Egyiptom Élő Eredmények, Végeredmények, Következő Meccs | Kézilabda, Afrika

1 perc - a magyarok vezethették az első támadást, Bánhidi Bence labdát kap a hatoson, be is lövi, de a játékvezetők nem adják meg a gólt, mert belépett. 2. perc - második próbálkozásra már összejött Bánhidinek, ugyanúgy, ugyanonnan. 1-0 3 perc - Ahmed Elahmar, az egyiptomiak csapatkapitánya betalál, majd Nagy Laci visszaveszi a vezetést 2-1 4 perc - Ejsza emberelőnyben megtalálja a rést, de mint az eddigi meccseken a magyar csapat jól (jobban? ) játszik emberhátrányban. Sipos és Bodó 4-2-re módosítja az eredményt. 7. perc - a már kiegészült magyarok Lékai révén 5-2-re vezetnek már. A magyar irányító magát játszotta helyzetbe ez alkalommal. 9. perc - most az egyiptomiak perceit láthattuk, Zein és Elahmar közelebb lopta a fáraókat. 5-4 10. perc - Bodó két óriási bombája között Mikler védte a magyar védelem által kiszorított helyzetbe került Zein erőtlen lövését. 7-4 11. perc - Mikler újabb védése után Lékai játszotta kihagyhatatlan helyzetbe Hornyákot, aki nem hibázott 8-4. Ez már túl sok volt, David Davisnek, aki időt kért.

Női U18-as kézi vb: Elődöntőben a magyar válogatott - Debreceni Sportélet

Ettől lendületbe jöttek a magyarok, 5-1-es szakaszt produkáltak, így kedvező helyzetben érkeztek el a végjátékhoz, amiben sikerült kivédekezni Nagy Kornél kiállítását. Az örökmérlegben egy döntetlen és a mostanival együtt 14 magyar győzelem áll. Magyarország-Egyiptom 31-28 (13-15) Magyar góldobók: Harsányi 5/2, Nagy L. 5, Ancsin 4, Pásztor 3, Szöllősi Sz. 3, Szöllösi B. 2, Nagy K. 2, Bodó 2, Lékai 2, Bánhidi 2, Arsandán 1

Hírek

egyiptom magyarország kézilabda edző meccsek 2020

MTI/Illyés Tibor A bokasérülése miatt hazautazott szegedi jobbátlövő, Balogh Zsolt helyére senkit nem cserélt be a keretbe a magyar válogatott szakmai stábja, vagyis 15 játékos várt bevetésre az észak-afrikaiak ellen. Védekezésben és támadásban is jól kezdtek a magyarok, így a hetedik percben három góllal vezettek, majd amikor gyors ellenakcióiknak köszönhetően 8-4-re elhúztak, David Davis egyiptomi szövetségi kapitány időt kért. A Telekom Veszprém spanyol vezetőedzője kapuscserével próbálkozott és védekezést is váltott, ezzel csapata megtörte a magyar válogatott lendületét, és 11-10-nél Csoknyai Istvánnak is időt kellett kérnie. A sok csere után teljesen szétesett magyar együttes a 23. percben súlyosnak tűnő térdsérülés miatt elveszítette balátlövőjét, Jamali Imant. Erdélyi Gábor csapatorvos tájékoztatása szerint a Telekom Veszprém kézilabdázója elülső keresztszalag-sérülést, valószínűsíthetően szalagszakadást szenvedett. A teljesen pontos diagnózis a másodlagos vizsgálatok alapján lesz felállítható, de a világbajnokság minden bizonnyal véget ért számára.

Drámai körülmények között ért véget a címvédő Dánia Egyiptom elleni meccse a kézi vb-n

Helyezettek elődöntője) 2000. január 16 Malmö, Svédország 28–23 Svéd bajnokság 2000. június 17 22–23 2000. december 30 Ivry-Sur-Seine, Franciaország 27–23 Marrane Challenge 2001. február 3 24–21 Világbajnokság (elődöntő) 2001. június 4 Dudelange, Luxemburg 20-15?

egyiptom magyarország kézilabda válogatott

Erdély.ma | Férfi kézilabda-vb – Döntetlennel jutott a középdöntőbe a magyar válogatott

1271990. Csoportmérkőzés, A-csoport, PlzenMagyarország–Algéria 22–16 (11–7)128Bíró – Iváncsik M. 2, Gyurka 2, Füzesi 2, Sibalin 4, Putics 1, Marosi L. 9. Csere: Hoffmann (kapus), Borsos, Kovács M., Győrffy 1, Lehel 1. 1291990. Csoportmérkőzés, A-csoport, PlzenSvédország–Magyarország 25–20 (14–8)130Hoffmann – Iváncsik M. 7, Gyurka 4, Füzesi 1, Sibalin, Marosi L. 1, Lehel. Csere: Bíró (kapus), Bordás, Borsos 2, Győrffy 1, Putics 4. 1311990. Középdöntő, I. csoport, OstravaMagyarország–Koreai Köztársaság 27–24 (14–11)132Hoffmann – Iváncsik M., Gyurka 5, Kovács M. 2, Sibalin 2, Putics 3, Marosi L. 6. Csere: Bíró (kapus), Győrffy, Lehel 4, Pribék 2, Füzesi 3. 1331990. csoport, OstravaMagyarország–Románia 24–21 (13–10)134Hoffmann – Borsos 4, Iváncsik M. 1, Győrffy 2, Kovács M. 1, Sibalin 2, Marosi L. Csere: Bíró (kapus), Lehel 3, Pribék, Putics 2, Gyurka 3. 1351990. csoport, OstravaCsehszlovákia–Magyarország 20–20 (10–8)136Hoffmann – Borsos 2, Gyurka 1, Kovács M. 2, Lehel 1. Csere: Bíró (kapus), Győrffy 2, Iváncsik M. 5, Putics 4, Füzesi.

egyiptom magyarország kézilabda hírek

Hirek

1. Élményem.hu - 166.oldal
  2. The martian magyar felirat 3
  3. Úgy mint otthon: gólözönnel kezdte a vébét a Loki szélsője - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu
  4. Okos tv olcsón
  5. 2019-es férfi kézi-vb: döntetlen Egyiptom ellen, Magyarország bebiztosította középdöntős helyét
  12. Nagy László: feje tetejére állt a világ Egyiptomban - Infostart.hu

Csere: Jegenyés (kapus), Gyurka, Kocsis, Kovács M., Vass K. 991982. Középdöntő, II. csoport, OffenburgMagyarország–Jugoszlávia20–20 (13–12)100Bartalos – Horváth G. 3, Kovács P. 8, Kenyeres 3. Csere: Hoffmann (kapus), Lele 5, Szilágyi, Tóth G., Vass K. 1011982. csoport, BöblingenRománia–Magyarország 24–19 (12–11)102Bartalos – Horváth G. 2, Lele 8, Szilágyi 1, Szabó L. Csere: Hoffmann (kapus), Gyurka, Kovács M., Tóth G. 1, Vass K. 1031982. csoport, Frankfurt am MainMagyarország–Dánia 19–19 (9–8)104Hoffmann – Horváth G. 3, Gyurka, Tóth G. 1, Szabó L., Kovács P. 10, Kenyeres 2. Csere: Bartalos (kapus), Vass K., Szilágyi, Lele 3, Kocsis. 1051982. A kilencedik helyért, MindenMagyarország–Csehszlovákia 24–18 (16–7)106Bartalos – Horváth G. 2, Lele 3, Kocsis 5, Szabó L. 5, Kenyeres 5. Csere: Hoffmann (kapus), Gyurka 1, Kovács M., Tóth G., Vass K. 107Végeredmény: 1. Szovjetunió, 2. Jugoszlávia, 3. Lengyelország, 4. Románia, 6. NDK, 7. NSZK, 8. Spanyolország, 9. Magyarország (Bartalos Béla, Gyurka János, Hoffmann László, Horváth Gábor, Jegenyés Alpár, Kenyeres József, Kocsis Pál, Kontra Zsolt, Kovács Mihály, Kovács Péter, Lele Ambrus, Szabó László, Szilágyi István, Tóth Géza, Vass Károly.