Kaposvári Rákóczi Labdarúgó Kft Kaposvár - Kaposvár, Kaposvári Rákóczi Fc (Történet, Adatok) &Bull; Csapatok &Bull; Magyarfutball.Hu

Első sor: Czonev Péter, Piri Ottó, Kiss Ferenc, Gőbölös István, Kovács Gábor, Bány Tamás, Tóth Gábor. Második sor: Horváth Lajos vezetőedző, Balajcza Szabolcs, Itvás Attila csapatkapitány, Tóth Balázs, Zahorecz Krisztián, Máté Péter, Rajczi Péter, Finta Zoltán, Poór Tamás, Prukner László edző. Harmadik sor: Házi László, Kádár Sándor, Köves Roland, dr. Spiegl József ügyvezető elnök, Barna László, Szabó Miklós, Ferencz Norbert FOTÓ: KOVÁCS TIBOR A Rákóczi (egyik) karmestere, Tóth Gábor terelgeti a labdát. A fiatal tehetséges játékos főszereplő lehet az őszi bajnoki szezonban fotó: kovács tibor így hangoltak A kaposvári együttes június 24-én kezdte meg a felkészülést. Az edzőmeccseken: Kaposvári Rákóczi FC-Siófok FC 0-4 (0-1) Gólszerzők: Perger, Kasza, László, Csák. Kaposvári Rákóczi FC-SFOR-erők 9-0 (3-0) Gólszerzők: Czonev 2, Jéger, Kovács G., Kádár, Tóth G., Bány, Drávecz, Miovecz. Siófok FC (vegyes)-Kaposvári Rákóczi FC 2-4 (1-2) Gólszerzők: Sitku, Roik, illetve Jéger 2, Drávecz, Rajczi.

Kaposvári rákóczi - TEOL

kaposvári rákóczi labdarúgó kft kaposvár város

A legjobb 16 között a Győri ETO volt az ellenfél. Az első mérkőzésen idegenben elért 1:1-es döntetlen után még bizakodó volt a hangulat, de a visszavágón az ETO 2:0-ra nyert Kaposváron, így a mieinknek tavasszal már csak a bajnokságra kellett koncentrálnia. Az ősszel elindult bajnoki sikerszéria viszont a tavaszi rajton is folytatódott, a Honvéd elleni győzelemmel 4 pontra megközelítettük a dobogó harmadik fokát. Ezzel szinte biztossá vált, hogy a szezon előtt kitűzött legfőbb célt - a bentmaradást - már teljesítettük. Ezután felemás eredmények következtek: idegenben két 2:1-es vereség, itthon két 1:1-es döntetlen, aztán egy pont a már nem annyira félelmetes Üllői útról is, és végre újabb győzelem a Vasas ellen. Ekkor 8-7-7-es mérleggel a 7. helyen állt a csapat, és valószínűleg a játékosok is elhitték, hogy innen már nemhogy kiesés nem lesz, de a felsőház is könnyen meglehet. Rosszul gondolták, mert ezután ritkán látható mélyrepülés következett... Az utolsó 8 fordulóban 7 vereség mellett csak egy döntetlent sikerült elérni (azt is hazai pályán a sereghajtó Diósgyőr ellen), így a Rákóczi csak a 12. helyen fejezte be a bajnokságot.

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Kaposvári Rákóczi FC, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 4. fordulójának online közvetítésében! Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion Időpont: 2018. 08. 19. (vasárnap) 17:30 óra A mérkőzés játékvezetője: Nagy Norbert (asszisztens: Szabó Péter, Kulman Tamás).

Edzői értékelés: Ricardo Moniz: "Egy jó, masszív csapat ellen léptünk pályára a mai nap folyamán. Már az első félidőben is domináltunk, de még nem sikerült feltörni a hazaiak védelmét. Diego nagyon jól állt be a szünetbe, cseleivel, sebességével lendületet adott nekünk. A második félidőben Gergényi és Májer többször is bontott a széleken, aminek meg is lett az eredménye. Az első gól önbizalmat adott nekünk. Dicséret illeti a csapatot, hisz végig koncentráltan futballozott. " Összeállítások: ZTE FC: Demjén – Lesjak, Kálnoki-Kis, Mocsi, Csóka – Májer, Tajti, Sankovic, Gergényi – Németh (46' Diego S. ), Manzinga Kaposvári Rákóczi: Mikler, Heil, Pintér (64' Grabarics), Bíró (55' Zolyómi), Mayer (83' Országh), Borbély, Ekker, Horváth B. (83' Kovács), Kálmán (55' Szederkényi), Kocsis, Böndi

Kártyaszám:_________________________________________________________ 5. Tel. szám:____________________E-mail:_________________________________ 6. Személyi szám:_______________________________________________________ 7. Nyugdíjas törzsszám:__________________________________________________ 8. Oktatási intézmény neve:_______________________________________________ 9. Diákigazolvány száma:________________________________________________ Kelt. : ________________________________________ ____________________________ ___________________________ 14. életévet be nem töltött kiskorú törvényes képviselőjének aláírása Igénylő aláírása Rendszergazda tölti ki! □ Az igénylő által megadott adatok megegyeznek a személyi igazolványban és a lakcímkártyában feltüntetett adatokkal. □ Az igénylő a Kaposvár Kártya igénylésének díját megfizette. - 250 Ft+ÁFA - 500 Ft+ÁFA - 1000 Ft+ÁFA □ Az igénylő a Kaposvár Kártya igénylésére jogosult. (A feltételek megléte a megfelelő szöveg előtt "x" jellel jelölendő) Kelt.

• A Vasas FC II Kaposváron is nyert
  • Somogyi Hírlap, 1998. július (9. évfolyam, 152-178. szám) | Könyvtár | Hungaricana
  • Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia
  • Foci: otthon bukott rangadót az Érdi VSE - Érd Most!
  • Komód, 5 fiókos, régi fehér, RUBY 5 (35 db) - Butoraid.hu
  • Kaposvári rákóczi - TEOL
  • Kommunál Hurrikán | Kubota Traktorok Magyarország
  • Kaposvári rákóczi labdarúgó kft kaposvár térkép

Kaposvár, Kaposvári Rákóczi FC (történet, adatok) • csapatok • Magyarfutball.hu

Kaposvári Rákóczi FC - Vasas FC II 0-2 (0-1) felkészülési mérkőzés 2022. július 23., szombat 17:00 Rákóczi Stadion 100 néző gólszerző: Birtalan Botond (34., 85. ) sárga lap: Böndi Ádám (31. ), ill. Puskás Zsombor (57. ) Kaposvári Rákóczi FC: Ipacs – Borbély, Gál, Kocsis, Böndi – Ekker, Kálmán, Zvara, Horváth B. - Bíró, Pintér N. cserék: Mikler, Heil, Országh, Pintér M., Kovács, Zólyomi, Grabarics, Mayer, Jánovszky vezetőedző: Horváth Rudolf Vasas FC II: Horváth K. - Hosszú, Puskás, Enyedi, Huszár - Riesz, Farkas G., Szatmári - Vernes, Birtalan, Józsa cserék: Ménesi, Bebők, Nemes, Farkas B., Rab, Kovács D. vezetőedző: Harmati Tamás A Vasas FC II Vernes Richárd, Riesz Péter és Birtalan Botond találataival múlt hétvégén 3-1-re legyőzte a Szolnoki MÁV FC együttesét, ma pedig lejátszotta harmadik felkészülési mérkőzését is. Ellenfelük ezúttal az a Kaposvári Rákóczi FC csapata volt, akik a tavalyi NB III-as sorozat Nyugati csoportjának 10. helyén végeztek. Játékosaik a 2022-23-as küzdelmek során bajnoki mérkőzésen nem fognak találkozni a Kaposvári Rákóczival, hiszen az együttes idén a harmadosztályú megmérettetés Nyugati csoportjában fog szerepelni.

kaposvári rákóczi labdarúgó kft kaposvár szállás
Köszönjük! A Balaton-átúszás '98 szervezőbizottsága (854761 (85473) Next

Szűk tíz perccel később pedig megduplázta előnyét a vendég csapat, amikor egy kijátszott akció végén Pintér Norbert közelről gurított az üresen tátongó érdi kapuba (0–2). Bár a folytatásban egyre inkább kiegyenlítetté vált a játék és az érdieknek is akadtak lehetőségei, ezekkel nem tudtak élni és így a Kaposvár 2–0-ra megnyerte az érdi rangadót. "Ez egy olyan meccs volt, ahol csak az volt a kérdés, mennyire kap ki az Érd. Az első félidőben is meg voltak a lehetőségei a Kaposvárnak, mi pedig mintha ólomlábakon lettünk volna. Keressük az okokat, de azt be kellett látni, hogy a Kaposvár egy jobb képességű csapat, mint mi. Remélem, ezen sikerült változtatni pozitív irányban, mert akkor a hátralévő öt forduló is szenvedés lehet. A legfontosabb hogyan nézünk ki jövőre, de bízom benne, hogy ennél ütőképesebb csapatunk lesz, különben nem lehet más a célunk, mint a bentmaradás. Amellett viszont nem tudok elmenni, hogy van, aki lélektelenül játszik, nem teszi oda magát. Szeretnék egy játszós, focis csapatot, de most arra vagyunk képesek, amit láthattunk…" – értékelt Limperger Zsolt, az Érdi VSE vezetőedzője.